Polityka Prywatności

Polityka prywatności serwisu internetowego www.zmarsa.com

Państwa dane osobowe są przetwarzane przez WEB LEADERS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Wincentego Janasa 4, 40-855 Katowice , KRS: 0000871398, NIP: 6342984273.

Przetwarzanie danych osobowych obejmuje wyłącznie Państwa adres email. Celem przetwarzania danych osobowych jest tworzenie oraz obsługa konta umożliwiającego korzystanie z funkcjonalności zMarsa.com.

Podstawą przetwarzania Państwa danych w zakresie tworzonego konta jest umowa o świadczenie przez naszą spółkę usługi wyszukiwarki materiałów wideo. Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne do podjęcia powyższych działań. Podanie danych jest niezbędne do realizacji przez naszą spółkę usług, przy czym korzystanie z tych usług jest dobrowolne. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie przez okres świadczenia przez naszą spółkę usług, zaś po tym czasie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Dane nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Mają Państwo prawo do żądania od naszej firmy dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa uprawnień zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod adresem email: [email protected].